22. února 2022

Studenti FHS vítězi soutěže České asociace pro sociální antropologii

Na valném shromáždění České asociace pro sociální antropologii konaném dne 19. února 2022 byly vyhlášeny výsledky soutěže o nejlepší studentskou (bakalářskou a magisterskou) práci v oblasti sociální antropologie za rok 2021.

Vítězkou soutěže v kategorii magisterských prací se stala absolventka programu Antropologická studia a nyní doktorandka oboru Obecná antropologie na FHS UK Varvara Borisova se svou prací „Pre-loved: vintage obchody jako alternativa rychlé módě“ (vedoucí práce: Yasar Abu Ghosh).

Vítězem soutěže v kategorii bakalářských prací je absolvent bakalářského oboru Studium humanitní vzdělanosti a nyní student programu Antropologická studia na FHS UK Martin Dolský s prací „Město na kousky: produkce a konstrukce prostoru uzavřeného rezidenčního areálu“ (vedoucí práce: Markéta Zandlová).

Srdečně blahopřejeme!