25. dubna 2024

Odevzdání diplomových prací a přihlášek k SZZ v jarním termínu

S ohledem na Harmonogram akademického roku 2023/2024 si Vás dovolujeme informovat, že v jarním termínu budete své diplomové práce moci odevzdávat do 3. 5. 2024 (státní zkouška a obhajoby v období 20. 5. - 21. 6. 2024).

Do stanoveného data je potřeba přihlásit se ke státní závěrečné zkoušce v SIS a tamtéž odevzdat elektronickou verzi práce.

Do týdne po stanoveném datu, tj. nejpozději do 10.5.2024, je potřeba odevzdat tajemnici programu 1 vytištěný a svázaný exemplář DP (stačí v měkké vazbě, např. termovazbě, nepoužívejte ale vazbu kroužkovou) spolu s přihláškou k obhajobě, popřípadě přihlášku k některé ze státních závěrečných zkoušek.

Pro odevzdávání vytištěných diplomových prací a přihlášek k SZZ jsou v týdnu 6. – 10.5.2024 vypsány zvláštní úřední hodiny a to následovně:

• Pondělí: 13 – 15 v kanceláři 2.06

• Úterý: 10 – 11:30 v kanceláři 2.06

• Čtvrtek: 9 – 11 v kanceláři 2.10

Ke státní zkoušce smíte přistoupit až po splnění všech povinných předmětů, tj. abyste mohli přistoupit ke státní zkoušce ze společné části, musíte absolvovat veškeré povinné předměty společné části (tj. Teorie společnosti a kultury, Koncepty minulosti, Filozofie věd o člověku, Antropologický seminář a Key texts in anthropology), stejně tak musíte splnit všechny povinné předměty své specializace, aby mohli přistoupit ke státní zkoušce ze specializační části.

K obhajobě diplomové práce přistupujete pouze po splnění všech podmínek:

• 1) mít 120 kreditů z povinných, povinně volitelných (společná část a specializace) a volitelných předmětů,

• 2) mít úspěšně splněné obě státní závěrečné zkoušky.