21. listopadu 2019

Call for papers: sborník Hledání ztraceného smyslu práce

Ve dnech 24. a 25. října 2019 proběhla konference Hledání ztraceného smyslu práce, kterou uspořádal filosofický spolek Koridor, Cerebra s.r.o., a Společnost pro filosofickou antropologii za podpory Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy. Nyní je vyhlášen call for papers pro sborník z konference. Pro otištění vašeho příspěvku ve sborníku z konference Hledání ztraceného smyslu práce prosím zašlete finální verze vašich textů určených k recenznímu řízení do 29. února 2020 na e-mail .cz a v kopii na .

Participace na sborníku není podmíněna fyzickou účastí na konferenci.

Podrobné propozice pro sborníkový příspěvek: http://smyslprace.cz/hlavni/call-for-papers/

Pro případné dotazy kontaktujte Mgr. Radka Holodňáka na .

Sborník vyjde v druhé polovině roku 2020, redakční radu povede Mgr. Jakub Chavalka, Ph.D. (Katedra obecné antropologie FHS UK).